O nas
Jesteśmy importerem i dystrybutorem marki Briochin na terenie Polski

Marka Briochin od ponad 100 lat istnieje na rynku a jej początki miały miejsce w miasteczku Saint-Brieuc we francuskiej Bretanii, Renaud Raoul, z zawodu sprzedawca wosku, założył w roku 1919 firmę Le Briochin. Wytwarzał on w swoim warsztacie mydła i produkty czyszczące używane przez profesjonalistów takich jak drukarze i mechanicy. Od samego początku oferował produkty wysokiej jakości czerpiąc z wiedzy, którą przez stulecia gromadzili i przekazywali sobie z pokolenia na pokolenie francuscy rzemieślnicy. Jego renoma szybko rosła, a jego mydła uważane były za najbardziej skuteczne. Odpowiadając na zapotrzebowanie rynku, w latach 90, poszerzył ofertę o produkty dla ogółu odbiorców. Wtedy firma zmieniła nazwę z Le Briochin na Jacques Briochin.

Dziś produkty są nadal wytwarzane w Saint-Brieuc z wielkim poszanowaniem tradycyjnych sposobów wytwarzania mydeł.

Dopasowanie produktów do współczesnych wymogów

ECOCERT ® EKODETERGENT

Opierając się na niemal stuletnim doświadczeniu przekazywanym z pokolenia na pokolenie , zespół Jacques'a Briochin, w każdym roku wprowadza na rynek nowe produkty odpowiadające wymogom i potrzebom współczesnych użytkowników.

Jacques Briochin troszczy się o klientów i o środowisko, dlatego część oferowanych przez niego produktów posiada certyfikat Ecocert. Powstały w 1991r. Ecocert jest niezależnym organem kontroli i certyfikacji, który w swojej działalności kieruje się następującymi podstawowymi zasadami:

- Ochrona naszej planety i jej zasobów

- Ochrona i informowanie konsumenta

- Redukowanie niepotrzebnych pozostałości i odpadów.

Dzielenie się doświadczeniem

Przez lata, Jacques Briochin , zgromadził setki użytecznych porad i pomysłów, którymi dzieli się ze swoimi klientami, aby ułatwić im sprzątanie. Zwracamy się z prośbą o podzielenie się swoimi pomysłami i przekazanie swoich wrażeń, spostrzeżeń i sugestii.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl